Satın Alma Şartları

 

Satın almış olduğun ürünleri teslim aldıktan sonra 14 gün içinde bize ulaşarak  Aras Kargo ile ücretsiz olarak iade veya değişim için gönderebilirsin.

Türkiye genelinde bulunan Aras Kargo şubelerine …………………………………………………………
…………..bilgisini ve kodunu ileterek  iade işlemi sırasında şube görevlisine mutlaka  kodunu paylaştıktan sonra, işlemini Peep Art Space markası ile yapacağı bilgisini paylaşman gerekmektedir.
Ürünlerini bu adımları izleyerek tarafımıza ücretsiz gönderebilirsin.

İade ve değişim işlemi için değiştirmek ya da iade etmek istediğin modeli, bedeni ve 4 haneli sipariş numaranı belirterek e-posta aracılığıyla bize bilgi iletmen gerekmektedir.

Elimize ulaşıp gerekli kontroller gerçekleştikten sonra isteğe bağlı olarak 5-7 gün içinde iade ya da değişim sağlanır.

Adres: Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. No:14 D:1 Beyoğlu / İstanbul

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücretimiz 250 ₺ üzeri siparişlerde ücretsiz, 250 ₺ altında 9.5 ₺ olarak belirlenmiştir.

Kaç gün içinde kargoya verilir?

2-5 iş günü içinde kargoya verilir.

Hangi kargo firmaları ile gönderim sağlıyorsunuz?

Aras kargo ile gönderim sağlıyoruz.

Siparişiniz kargoya verildiğinde mail adresinize 'Siparişin yola çıktı!' başlıklı mail ile kargo takip kodu iletilecektir. 'Siparişini Görüntüle' butonuna basarak siparişinizin kargo sürecini takip edebilirsiniz.

Kargonuzun durumunu siparişlerim sayfasındaki kargo takip bölümünden, sizinle paylaşılan mail veya SMS’de bulunan takip numarası ile takip edebilirsiniz.

Siparişimin durumunu nasıl takip edebilirim?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden de takip edebilirsiniz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.